1 / 10
APRILIA SPORTCITY 200i 2008 ODLICEN
1.800 €
05.12.2022 14:56

Штип / Штип

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

SPORTCITY

Километри:

25000

MOTORCETO E ODLICNA SOSTOJBA TIP TOP
STEGNATO NA VOZNJA SERVISIRANO PALI VOZI
VODENO LADENJE NOVI GUMI SERVISIRANO
XENON KRATKO DOLGO RABOTI SE
MOZE I ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Stefan Durmis Dimitrov
Потврден огласувач
077520630***077520630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам