1 / 12
КУЌА ПР+КАТ СО ДВОР-ул,,Охридска,,
65.000 €
Цената не е фиксна
17.11.2022 12:44

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

148 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Куќата е цврста градба, АБ конструкција и е многу добро одржана.На приземје има кујна,трпезарија,дневна,спална и купатило со површина од 75 м2 а на катот три спални соби,претсобје со шанк и балкон.Куќата има двор од 147 м2 плус гаража.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

КУЌА ПР+КАТ И ДВОР 150М2 ЦЕНТАР

150000 €

КУЌА НА ДВА КАТА -ул.Солунска

85000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам