1 / 1
Se prodava deloven prostor vo Centar na Leninova
140.000 €
12.09.2022 11:11

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

190 m²

Se podava deloven prostor na Bulevar Leninova vo Centar od 190 m2.
Visina od 3m, so otvoren pogled na bulevarot.
Zatvorena karabina koja moze da se uredi vnatresno dopolnitelno.

Cena 140.000 e

Planet Nedviznini
071481857

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

PLANET NEDVIZNINI
МИТРОПОЛИТ Т. ГОЛОГАНОВ БР. 26
Потврден огласувач
071481857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам