1 / 12
Рафтови и полици
2.000 €
12.09.2022 12:43

Куманово / Куманово

Дрвени рафтови и полици од иверица со стаклени елементи користени во аптека комплет 2000 евра

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
078307661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам