1 / 7
Yamaha r6
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2022 13:13

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2004

Модел:

R6

Километри:

35000

Yamaha r6 registriran cela godina pali vozi smeneto masko svekici filtri lanec vo odlicna sostojba mala golema zvezda vo odlicna sostojba
Plocki diskoj vo odlicna sostojba
Smenet izduv akrapovic

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075241478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам