Се бара Шофер на комбе во Англија - Смештај Обезбеден
2.000 €
Цената не е фиксна
12.09.2022 13:44

Штип / Штип

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Смештај обезбеден и добра плата. Треба кандидатот да е над 25 години и да има еу документи. Звонете на Виктор WhatsApp/Viber 00447738753201.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Capital Door Stripping Ltd
Потврден огласувач
00447738753201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам