1 / 2
Tocak
2.000 МКД
20.11.2022 17:22

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

18 "

Големина на рам:

Останато

Info broj

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

..
Потврден огласувач
070321911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам