1 / 9
Dve komori/komora DORIN 21 m3 i 15 m3
По Договор
19.10.2022 11:24

Прилеп / Прилеп

Се продаваат две комори, од 21м кубен и 15 м кубни и двете со Дорин мотор со можност за одржување и замрзнување - цена по договор - контакт тел:
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201
075 209 201

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

MKD
Потврден огласувач
077991556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам