1 / 12
VELOSIPED BULLS VO ODLICNA SOSTOJBA
699 €
Цената е фиксна
13.11.2022 16:15

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

1.Bulls
2.27.5
3.XL-56
4.Preden pogon M7000
5.Zaden menjac M8000
6.Vila Rock Shock-Reba 110 mm
7.Pustame po Kargo.
8.Cena Fixna bez moznost za namaluvanje 699 evra.
9.Tel. za kontakt 071/306-076

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

RUZHDI
Потврден огласувач
070272627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам