1 / 5
Detski velosiped
1.200 МКД
27.09.2022 13:00

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

12 "

1.Balan bike cena 1200 MKD
Odlicna sostojba .
2. Detski tricikl Rito cena 2800 mkd

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
076475674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам