STAN CAIR KARSI TETEKS
40 €
24.01.2023 01:48

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

57 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

PRODAVAM STAN CAIR KARSI TETEKS

se prodava stan u cair kaj teteks
kaj parkot u cair
KONTAKT TELEFON
➡️➡️➡️➡️ 070889110 ⬅️⬅️⬅️🟢
57 m2
4 kat

cena po dogovorr

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам