1 / 2
Zenski patiki
800 МКД
18.12.2022 17:19

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Други

Prodavam polovni (ednas obleceni) zenski patiki br.38.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

@@@
Потврден огласувач
071326985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам