1 / 12
VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks.2011 g.7 sedista
8.999 €
12.09.2022 19:56

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOURAN 1.9 TDI 105 ks.2011 g.7 sedista
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам