1 / 4
Dusek za krevetce za bebe
1.200 МКД
Цената е фиксна
04.12.2022 22:14

Аеродром / Скопје

Se prodava nekoristen dusek za bebe, so memory pena od punkt, so dva sloja , 120x60cm.

tel. 075334121

https://bebehome.mk/product/sleepissimo-%d0%b4%d1%83%d1%88%d0%b5%d0%ba-120%d1%8560-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%b0%d0%ba%d1%82-%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b5%d0%bf%d0%b8%d1%81%d0%b8%d0%bc%d0%be/

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам