1 / 12
Struja osvetluvajne lusteri osiguraci
11.111 €
24.11.2022 22:28

Аеродром / Скопје

Vrsime sekakvi uslugi za elektrika
-pushtajne na nova instalacija za struja
-vrzuvajne na tabli, osigurachi...
-promena na stekeri,prekidachi,lusteri
poveke info na 078-802-940

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Ilcho
Потврден огласувач
078802940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам