1 / 1
електричен шпорет elektricen sporet
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.12.2022 01:12

Гази Баба / Скопје

ST sporet elektricen ispraven (osven dolniot greac na rernata) kupen pred 3 god se prodava poradi renoviranje(ne odgovara na enterierot)

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070367995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам