Куќа во Велес (П+2)/ Три посебни влеза
80.000 €
Денес 11:52

Велес / Велес

Број на соби:

7

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул. Димитар Влахов 108

Куќата се наоѓа на влезот на Велес и е П+2 спрата. Секој спрат е по околу 70 м2. На приземје е гаража со подрум од 25 м2, остатокот е простор за живеење. Првиот спрат е комплетна станбена единица, а вториот кат е полуизграден со една соба и уште една во фаза карабина.
Греењето е со три инвертер клими (има опција и за на дрва).
Секој спрат е со посебен влез, посебни (независни) еден од друг. Се продава наместена. За подетални информации, повелете.
Ако ја отворите мапата, ја имате приближната локација.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076338287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам