1 / 1
Moler - Gipser - Hidro izolacia
10 €
27.09.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Profesionalen majstor so dolgogodisno iskustvo
Kont tel 078 479 479
075 219 070

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Mini
Потврден огласувач
070688238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам