1 / 1
ONKYO A-9155
1 €
25.11.2022 17:13

Ѓорче Петров / Скопје

Vo fabricka sostojba, so original dalecinsko.
Cena po dogovor.

Specifications
Power output: 65 watts per channel into 4Ω (stereo)

Frequency response: 10Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.08%

Damping factor: 60

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 435 x 121 x 344mm

Weight: 6.8kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
071218507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам