1 / 7
Elektricno kebe 120x160 najeftino greenje 40w.
20 МКД
22.09.2022 06:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi Elektricni kebinja 120x160cm, od najpoznatiot evropski brend IPELCE, trosi pomalku struja od obicna sijalica ,samo 40w.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Се продава од:

TPkom
Потврден огласувач
075375938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам