1 / 10
MERCEDES C 220 CDI BLUEFFICIENCY FACELIFT 2011 GOD
13.200 €
25.01.2023 10:04

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Останато

MERCEDES C220 CDI 170 KS 2011 GODINA
REG. DO 11- 2023
KOMPLETNO SERVISIRAN

MOZNA E ZAMENA

KLIMATRONIK
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
RETROVIZORI SO ZATEMNUVANJE
GOLEMA NAVIGACIJA
DVA KLUCA
RADIO SO BLUETOOTH I USB
KOMANDI NA VOLAN
KOZEN VOLAN
ECO MODE
AUTO HOLD
AVTOMATSKI SVETLA
FOLOW ME HOME
ESP
SRS
AIRBAG
FABRICKA EURO KUKA
4 LETNI NOVI GUMI
4 ZIMSKI NOVI GUMI


072 279 907 078 474 507

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
072/279907 070/504860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам