1 / 12
**** CONWAY MS 427 27.5 ka ****
419 €
22.01.2023 20:19

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

**** CONWAY MS 427 27.5 ka ****
*** cena 420 evra ***
GOLEMINA NA RAMKA M
☎️078-411-850
🚐🚐ISPORAKA SO KARGO🚐🚐

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

G&D
Потврден огласувач
078-411-850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам