1 / 2
Кожна Чанта
2.400 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 09:46

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Оригинална кожна нова чанта

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
077757731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам