1 / 1
Izrabotka na CV / Motivaciono pismo na angliski jazik
По Договор
21.03.2023 08:05

Скопје Центар / Скопје

Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност врши изработка на CV и мотивационо писмо, есеи, превод и истражувачки трудови на англиски јазик :

Изработка на:
- CV и мотивационо писмо
- стручен и судски превод
- истражувачки трудови
- дипломски трудови


Професионален пристап, квалитетна услуга и целосно придржување до договорените рокови.

Телефон за контакт: 075 504 015

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

ПРЕВОД - ЧАСОВИ - ЕСЕИ - ТРУДОВИ - АНГЛИСКИ ЈАЗИК
Потврден огласувач
075 504 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам