1 / 2
Продавам нов фотоапарат CANON 4000-D Travel kit/Kit Voyage
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 12:11

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Canon

Продавам нов НЕОТПАКОВАН фотоапарат CANON 4000-D Travel kit/Kit Voyage, EF-S 15-55mm f/3.5-5.6 III, 18.0 mega CMOS, ISO 6400 EOS Movie FULL HD, Up to 3.0 Frames Per Sec, Wi-Fi, Shoulder Bag, Memory Card. Цена многу поволна !!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Mirce
Потврден огласувач
075284550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам