1 / 5
Nikon D800 + 50mm f/1.8 + 18-105mm + Sb900
1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.10.2022 17:18

Велес / Велес

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava nikon D800 kompletno servisiran so dva objektivi 50mm f/1.8 i 18-105mm i blic Sb900. Aparatot odi komplet so battery grip, CF i SD kartica, dve baterii i polnac. Mozna zamena za canon!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
076216830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам