1 / 4
Nikon D300
280 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.10.2022 17:18

Велес / Велес

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava Nikon D300 vo odlicna sostojba. Aparatot doagja zaedno so battery grip, dve baterii, polnac i dve CF kartici. Mozna zamena za full frame canon ili nikon so moja doplata.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава / Можна е замена од:

Dimitar
Потврден огласувач
076216830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам