1 / 3
Stan od 61,4 m2 vo izgradba - ZDRAVESKI
1.050 €
12.10.2022 15:23

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

61 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Мирче Ацев

Stan od 61,4 m2 vo izgradba
Stanot se naogja na 1 kat so jugozapadna orientacija.
So sledniot raspored:
* Dnevna so kujna i trpezarija
* Dve spalni sobi
* Toalet
* Terasa
Cena: 1050 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078/ 303 - 253
Julijana: 076/ 361 - 360

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам