1 / 1
СЕ ИЗНАЈМУВА ГАРАЖНО МЕСТО КОМПЛЕКС -МИДА МИДА
По Договор
09.03.2023 20:18

Карпош / Скопје

Квадратура:

18 m²

Се изнајмува гаражно место во подземна гаража, карши Технолошки факултет-зелена зграда (Тесла Бар).

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Кире
Потврден огласувач
071211740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам