1 / 10
Audi A3 1.9TDI
2.250 €
29.01.2023 16:39

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo prekrasna sostojba...

Tel za kon: 075508772
075508772
075508772

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

toni
Потврден огласувач
070644664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам