1 / 4
Се продава седмосед во одчилна состојба
12.000 МКД
13.09.2022 13:37

Скопје Центар / Скопје

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте.

Bojan
078721168

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078721168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам