1 / 6
Kiper
80.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 13:57

Штип / Штип

Se prodavaat ili menuvaat dva kiper I MAN TGS35.400 so sredeni dokumenti do registracija za povekje info
Viber ili whats app
00447775927883

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Ljupche
Потврден огласувач
447775927883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам