1 / 5
Kymco 150 Agility
1.500 €
13.09.2022 14:32

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2016

Модел:

Kymco 150 Agility

Километри:

15000

Se prodava Kymco 150 Agility vo odlicna sostojba so napraven servis registiran moze da se vidi vo sekoe vreme odlicen za ovie finansiski uslovi mala potrosnja

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Enis
Потврден огласувач
071367545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам