1 / 8
Izdavam Dukan 300 m2 kaj Lukoil Industriska
700 €
Цената е фиксна
29.10.2022 16:40

Тетово / Тетово

Квадратура:

300 m²

Греење:

Струја

Odlicna lokacija!
150 m2 prizemje!
150 m2 podrum!
Parking za 12 koli!

Agencija!

Povejke info na 072310203

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072310203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам