1 / 5
RENO KLIO 1.5DCI
3.200 €
Цената е фиксна
15.01.2023 17:40

Штип / Штип

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo ekstra sostojba 170000 km
Ful oprema klima rabote servisirano se komplet ,kaisi,prednica,kumplug set.
Novicetiri gumi letni + dve novi zimski

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076430146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам