1 / 4
Се продава плац
20 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 14:52

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац до хотел Елите (Уни Палас 2).
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimo
Потврден огласувач
072562304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам