1 / 10
Yamaha yz450f
6.200 €
Цената не е фиксна
02.10.2022 12:35

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2019

Модел:

Yz450f

Километри:

5000

Na motorot nema nikakvi zabeleski za povejke
Info 071 332 122

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071 332 122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам