1 / 1
SE IZDAVA POD KIRIJA NOV STAN
1 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 15:29

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Partizanska

Stanot se naoga so novata zgrada kompleksot nabizi za poveke informacii javetese. STANOT SE IZDAVA OD 1 OKTOMVRI DO 1 MAJ

RUBIN 078446810

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dimitri
Потврден огласувач
072204830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам