1 / 4
Garmin Venu 2 Plus -НОВ-
365 €
04.12.2022 15:12

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Уморни од менување смарт уреди? Упатувајте и примајте повици од вашата рака кога сте поврзани со вашиот компатибилен паметен телефон.
Пишете или одговарајте на текстуални пораки без раце, благодарение на гласовниот асистент на поврзаниот паметен телефон.
Параметрите за здравје и wellness даваат подобар поглед на она што се случува во вашето тело.
Најдете нови начини за движење на вашето тело со повеќе од 25 вградени спортски апликации.
Чувајте музика на часовникот за слушање без телефон со вашите безжични слушалки.
Светол AMOLED дисплеј и траење на батеријата до 9 дена.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

prodazba
Потврден огласувач
071567238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам