1 / 5
Prodavam tocak i trotinet elektricen
5.000 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2023 10:58

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam tocak socuvan ,trotinetot se prodade, tocakot e detski kako nov !!! telefon za kontakt 070 293 502

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

komoda
Потврден огласувач
075374832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам