1 / 6
Спортски филтер Stage 6
1.500 МКД
Цената е фиксна
06.12.2022 22:39

Кичево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава спортски филтер Stage 6 за скутер еднаш монтиран и одма изваен.Диаметар на приклучок 48мм RED KEIHIN Short type.Прајќам по карго низ цела Македонија.Цената е фиксна.Може замена за Stage 6 делој за styling.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Тунинг

Се продава / Можна е замена од:

Марко
Потврден огласувач
078593409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам