1 / 6
Уникатен модел Gianni Bugno Panther
2.000 МКД
Цената не е фиксна
06.12.2022 22:39

Кичево

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Уникатен модел на велосипед!Донесен е од Италиа.Брзините напред и назад работат перфектно,кочници имат но не се монтирани,левото педало сакат да се стегнит.И гумите се издушени.Можно е и да се рушени.Фалат грипови.Само за вистински љубители и колеционисти.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Марко
Потврден огласувач
078593409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам