1 / 12
Prodavam Peugeot 3008 1.6 e HDI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 23:00

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

3008

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Pezo 3008 od 2012 god. Dizel 1.6 e HDI . Kolata e vo super sostojba so nov set (zamaec , potisna, lamela , druklager ) pred 18000 km .Komplet golem servis pred 1500 km . So kolata odat uste 4 zimski gumi so aluminiumski bandasi original Peugeot , I krovni nosaci . Kolata poseduva mnogu oprema I se e vo odlicna sostojba. Mozi zamena za mala kola do 3000 e


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vasko
Потврден огласувач
075446987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам