1 / 1
Se izdava namesten stan
300 €
Цената е фиксна
25.03.2023 11:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pitu Guli Ohrid

Se izdava namesten stan na ul. Pitu Guli Ohrid vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna , kunja , trpezarija , spalna, wc , parking prostor. Sloboden od Oktomvri. Za povekje info 078295716 izdaden

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Borce
Потврден огласувач
078695716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам