1 / 3
Се Продава КОМПЈУТЕРСКО БИРО
2.000 МКД
Цената не е фиксна
29.09.2022 21:00

Аеродром / Скопје

Се Продава Малце користено Компјутерско Биро
2000 ден

Кон Тел: 070 811479
Кон Тел: 070 811 479

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
070402470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам