1 / 12
VW POLO 1.2 BENZIN 2009 GOD
3.250 €
07.12.2022 15:48

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw polo 2009 god 1.2 benzin 44 kilovati
Najdobriot motor na lance so mala potrosuvacka od 4l na 100 km
Uvezena od Avstrija so plateni davacki do registracija
Kolata ima pominato 100 000km so servisna kniska od prv do posleden kilometar
Servisirana vo ovlasten servis celo vreme
Napraven komplet servis vo Bitola ostanuva samo da se registrira
Zacuvana maksimalno,kolata e kako nova
Kolata e bes Klima
Bez denar investicija barajte samo na
INFO: 070 453 222; 070 453 222; 070 453 222
070-453-222
070-453-222
070- 453-222
070-453-222 Tode

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Alekssndar
Потврден огласувач
076-764-222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам