1 / 5
женски часовници
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 08:47

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Luch , Zaria, Aretta, Slava i Chaika.
Нови ремчиња , квалитетни механизми ,чувани во кутија неупотребувани. Цени од 800 до 1500

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Луксузни Часовници

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
077757731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам