1 / 3
Vans Maski Patiki 43 moze zamena
2.200 МКД
17.03.2023 08:28

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Црна

Продавам нови патики Vans Authentic VN000EE3BKA1. Цена 2200мкд. Понудете и замена.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
075243145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам