1 / 5
Ford Fiesta 1.4 benzin plin
По Договор
01.11.2022 14:52

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

71 kw / 97 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prekrasno familijarno vozilo
Moze da se vidi I na slikata
Oprema:
Klima
Servo
Centralno
El.na staklo
Cd.radio
Original km moze da se proveri vo servis
Nudime poveke moznosti na plajkajne:
Ima možnost i so učestvo na rati.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Avto plac
Потврден огласувач
071262616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам