1 / 3
MASSEY FERGUSON 165 66 ks
4.700 €
14.09.2022 10:21

Виница / Виница

Massey ferguson 165, so hidraulicen volan, 1976 , 66 konja ITALJANSKI DOKUMENTI
CENA 4700evra poveke informacii 078601605
078601605
078601605

Категорија: Моторни Возила / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам